Our product range includes a wide range of zx gate light, pioneer gate light, unbreakable doom 1050, gate light and metal gate lamp 0099.
₹ 1250 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Usage/Application | Outdoor |
| Base Material | Black Metal & Glass |
| Shape | Square |
| Lighting Type | LED |
| G&R SONS | 1500g/ Size- 12*18 |
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Usage/Application | Outdoor |
| Power | 10 W |
| Certification | ISI |
| Base Material | Aluminum |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP33 |
| Lighting Type | LED |
| Acceptable Payment Mode | Online |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 330 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Usage/Application | Outdoor |
| Power | 10 W |
| Base Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Lighting Type | Fluorescent |
| Acceptable Payment Mode | Online |
Minimum order quantity: 48 Piece
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Load Power | 25 W |
| Brand | Hardoll |
| Lighting Type | LED |
| Usage/Application | electic |
| IP Rating | IP40 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Outdoor |
| Base Material | Black Metal & Glass |
| Shape | Square |
| Lighting Type | CFL |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Lighting Type | Fluorescent |
Mr. Rajpoot (Proprietor)
G & R Sons
2nd Floor, B-157/4, Street No. 10, New Usmanpur
New Delhi - 110053, Delhi, India