Leading Manufacturer of study table lamp and study lamp from New Delhi.
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 3W |
| Lighting Type | LED |
| Light Color | Warm White |
| Color Temperature | 3000K |
| Body Material | ABS Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Rechargeable Battery |
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7 W |
| Lighting Color | Pure White |
| Body Material | Chrome |
| Lighting Type | Fluorescent |
| Height | 12 inch |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 40 Piece
Mr. Rajpoot (Proprietor)
G & R Sons
2nd Floor, B-157/4, Street No. 10, New Usmanpur
New Delhi - 110053, Delhi, India